Pár slov úvodem

 

Jsme personální agentura, která od svého vzniku vyznává hodnoty jako je spolehlivost, otevřenost a profesionalitu ke svým zákazníkům. Naši pracovníci naplňují kodex pracovitosti, dodržování pravidel slušného chování, dodržování všech předpisů a norem. 

V naší databázi a v databázích spřátelených agentur najdete několik desítek nabídek denně. Vaše požadavky vám naši pracovníci dokážou přizpůsobit na míru. Zajistíme Vám pracovníky na různé činnosti a obory a to jak dlohodobě tak i krátkodobě. Spoluprací s námi věříme že budete spokojeni a že vždy najdeme společnou iddeální řešení pro Vás. 

Působíme po celé České republice

V rámci působnosti jsme schopní personálně pokrýt celé území ČR a garantovat tu nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb. 

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a velice pečlivě a kvalitně vybíráme pracovníky dle požadavků, tak aby byly spokojeny všechny strany, tzn. zákazník i pracovník. Jak k zákazníkovi, tak i k pracovníkovi přistupujeme slušně a eticky. Jakýkoli problém jsme schopni řešit okamžitě, tak aby chod Vaší společnosti nebyl narušen.

Jsme stabilní společnost, s vysokou úrovní služeb a inovativním přístupem, proto jestli se rozhodnete pro spolupráci s námi, budete určitě spokojeni.

 

Naši klienti

čechymen
crew
Kaufland
Valkýra
rail
Czech crew
Bohemia